אם אתם קוראים את זה- אתם כנראה רוצים לדעת את הסודות הכי עמוקים.

אזהרה:
זה לא מתאים לכל אחד. אבל אולי אתה האחד שזה מתאים לו?

אם אתם בשלב מתקדם יותר, או עם נסיון בתחום- הגיוני שהרצון הטבעי שלכם הוא להתעמק במנטליזם.
ואם אחרי קורס היסודות העמקתם בעצמכם קצת יותר-
אתם יודעים שיש עוד המון מה ללמוד.

רוצה לשמוע עוד? צפה בסרטון

רק הטובים ביותר מגיעים לכאן

הקורס הדיגיטלי הזה מלמד את הסודות הכמוסים ביותר של המנטליסטים הגדולים ביותר, לקורס הזה נעשה סינון קפדני ורק המתאימים ביותר יוכלו להיחשף לתכנים בו. אני מחפש את האנשים שרוצים ללכת עד הסוף ולקחת את האהבה לעולם הזה הכי רחוק שאפשר. 

מה לומדים בקורס?

shutterstock_719796733-scaled.jpg

טכניקות
להוצאת מידע

בסופו של דבר הכל קשור לאיזה מידע יש לכם, מי יודע אותו, ומתי. כדי לשלוט באמת במנטליזם צריך לדעת לווסת את זרם המידע הנכנס. תקבלו סקירה על אמצעי איסוף מידע, 3 טכניקות שונות לקליטת מידע חשאית, 4 הצדקות שיגרמו לצופים שלך להאמין והכי חשוב- תקבל את הגביע הקדוש של המנטליזם- הדרך להוצאת מידע בלי שאף אחד ידע שהוצאת מידע

shutterstock_699444556-1-scaled.jpg

טכניקות
להחדרת מידע
באופן מוסתר

הצד השני של איסוף המידע הוא החדרת המידע, לא חייבים לקבל את הפרטים מראש בצורה בלתי-נראית, אפשר גם ההפך. כל הדרכים לכתוב "נבואה" שיגרמו לכם להיראות כאילו ידעתם את העתיד. החלפות, כתיבה נסתרת, עבודה עם פתקים ודרכים לכפות בחירה מסוימת במנטליזם. הכל שם.

טכניקות.jpg

טכניקות מנטליזם מתקדמות

תלמדו את הרוטינות המפורסמות במלואן, תלמדו על קונספטים קלאסיים ופרזנטציות נפוצות במנטליזם, עקרונות מתקדמים ומושגי יסוד במנטליזם, ואם זה לא מספיק- כאן כללתי גם את שיעורי הסוגסטיה. אני יודע שחיכיתם להם.

shutterstock_565111522-scaled.jpg

תרגילי התפתחות

פיזרתי לכם לאורך הקורס מלא תרגילים שתצטרכו "להגיש" לעצמכם. התרגילים האלה יוציאו מכם את ההכי טוב שלכם ויגרמו לכם לעלות מדרגה בכל מה שקשור ליצירה המקורית שלכם. בנוסף לתרגילים האלה- כללתי שיעור מצולם עם עוד תרגילים שיכריחו אתכם להיות הכי יצירתיים שאי-פעם הייתם.

shutterstock_1085272673-scaled.jpg

תיאוריה

חשוב לי שתקבלו את החבילה הכוללת- לימדתי איך לשפר את הזיכרון של האפקטים שלכם, איך להציג מנטליזם בצורה משכנעת, איך להפפוך את תהליך הגילוי לתהליך מעניין ומבדר, ובעיקר- איך למצוא את הסגנון שלכם במנטליזם

shutterstock_302063522-scaled.jpg

כלים להמשך

הדרך לא נגמרת אף פעם- כללתי לכם את ההמלצות שלי לספרים, לאביזרי מנטליזם ולאיך להמשיך ליצור ולגלות את הקול שלכם. מעל הכל אני רוצה שתיכנסו לקהילה הזו מצוידים בידע הכי רחב ומקיף שיש.

הצטרפו עכשיו בעלות 3700₪ בלבד

אין עוד קורס כזה. לא חסכתי מכם אף פרט, אף תיאוריה ואף טכניקה.
הוא מיועד למי שרוצה להגיע הכי רחוק שאפשר.

אמרנו שזה לא זול. קשה לשים מחיר על תדהמה אמיתית.

אם תתקבלו, תקבלו גישה לכל הכלים האלו- וכדי להקל עליכם החלטנו לאפשר עד 12 תשלומים כדי שכל מי שבאמת מתאים יוכל לעמוד בתנאי התשלום.

מה תקבל בקורס?

1. ידע עמוק מאוד על עולם המנטליזם. ידע שיכניס אתכם לסוד העניינים. ידע שיאפשר לכם לבנות מופע מלא אם תרצו. בעיקר תצאו מהקורס הזה עם כלים שיאפשרו לכם ליצור את קטעי המנטליזם שלכם, בסגנון שלכם.

2. סדרת תרגילים שתוציא מכם את המיץ היצירתי שלכם. בסיומה יהיו לכם המון חומרים מקוריים שלכם, הדגמות שאתם יצרתם. 

3. זכות הצבעה על התוכן הבא שיעלה- אני מתכוון להמשיך לעבות את הקורס ולהוסיף עוד ועוד תכנים! אתם תוכלו לקבוע מה יעלה.

4. שעת ייעוץ חינם בזום איתי, השעה הזו תהיה על מה שתרצו, עזרה יצירתית, עזרה בכתיבה, עזרה באימון או בהבנה של משהו ספציפי. אני שלכם. בואו מוכנים.

5. קבוצת ווטסאפ לכל המנטליסטים שרכשו את הקורס בה תוכלו לדבר איתי, לשאול שאלות, לבקש רוטינות ספציפיות ולהציע רעיונות אחד לשני. יהיה שם קרנבל של סודות.

6. בדומה לקורס היסודות- הגישה לתכנים פתוחה עבורכם לכל החיים.

אמירה מוסרית חשובה...

מה לא כללתי בקורס?

לא כללתי שום טכניקה/אביזר/רעיון שלמישהו אחר יש זכויות בלעדיות עליו.

יש מוצרים ורעיונות שאין לי את הזכות ללמד- אבל יש לי את הזכות המלאה לספר לכם עליהם בכלליות ולהמליץ לכם לבדוק אותם בעצמכם, וככה עשיתי.

מי שיכנס לקורס יקבל בנוסף את כל ההמלצות שלי לספרים, מוצרים, רעיונות ואביזרים שלכל מנטליסט מקצועי צריך שיהיה.

IMG_7913-1-scaled.jpg
P2100590-scaled.jpg

האם אתה מתאים?

תנאי קבלה

מי שירצה ללמוד את החומרים האלו יצטרך להוכיח לנו שהוא מתאים, לא כל ילד מתקבל לקורס הזה, אין לי רצון שהטכניקות האלו יסתובבו חופשי בין כל מיני חובבנים.

וזה לא הכל- הצוות שלנו הולך לאשר את התלמידים אחד אחד.

ואם זה לא מספיק-
המחיר הוא המסננת האחרונה.
הקורס הזה יקר, והסיבה לזה היא סינון. אני לא אתן למידע הזה להיחשף בצורה פומבית ואני לא מוכן לחשוף את הסודות הכי כמוסים של המקצוע שלנו בקלות.

אני יודע כבר מה אתם רוצים לשאול…

🃏

בקורס יסודות למדתם את הבסיס, קיבלת ממני רוטינות מלאות ומוכנות וקצת עקרונות.
בקורס מנטליזם יהיה בדיוק ההפך, מעט רוטינות מוכנות והרבה עקרונות ושיטות… אם בקורס יסודות קיבלתם דגים- פה אתם מקבלים חכה, לומדים להמציא, להופיע, ליצור את הדמות שלכם ואת ההדגמות שלכם.

או! שאלה טובה. בגלל שזה חושף את הכל- אני לא מכניס כל אחד…
אם בקורס היסודות שיווקנו בכל מקום ואיפשרנו לכל אחד להיכנס- זה לא יהיה המצב בקורס המנטליזם המתקדם. יהיה סינון קשה. זה לא מתאים לכולם ואנחנו ממש בסדר עם זה.

הקורס מיועד למבוגרים ונוער, אם יש לכם ילד/ה אינטיליגנט/ית- הם בוודאות יצליחו להתחבר. 

בגדול (כמו כל דבר) תלוי בכם. אנחנו ממליצים על שיעור או שניים ביום (לא יותר!) עם מחברת ועט בצד כדי לסכם את הרעיונות שדוברו, ההשקעה האמיתית היא לא הצפייה בקורס אלא באימונים, בדיקות, חזרות ושיפורים, שם המאמץ העיקרי והוא כמובן תלוי רק בכם.

ל-נ-צ-ח. פשוט ככה. מהרגע שתקבלו גישה לשיעורים הם שלכם לכל החיים.

ממש לא, בחרנו הדגמות תוכלו לעשות בלי שום אביזרים מיוחדים מלבד מה שיש לכם בבית.

שאלת מיליון הדולר. נטע מספר תמיד שאפשר להשוות את זה לנגינה… כל אחד יכול ללמוד לנגן, יש כאלה שזה בא להם בטבעיות יותר. זה ממש לא מולד, את הכל אפשר ללמוד.

הצטרפו עכשיו לקורס בעלות ₪3700 בלבד

אמרנו שזה לא זול. קשה לשים מחיר על תדהמה אמיתית.

אם תתקבלו, תקבלו גישה לכל הכלים האלו- וכדי להקל עליכם החלטנו לאפשר עד 12 תשלומים כדי שכל מי שבאמת מתאים יוכל לעמוד בתנאי התשלום

ברגע שתשלח את הפרטים יישלח אליך מייל עם הוראות לבחינת הכניסה

כל הזכויות שמורות לנטע ברסלר